|   On-line: 20

Ambitne wyzwania przed nowymi władzami Optimy
RLTL Optima ma nowy zarząd. Jego przedstawiciele postawili sobie niezwykle ambitne cele, wśród których obok umocnienia pozycji klubu na sportowej mapie Polski jest także wsparcie radomianki w jej drodze na Igrzyska Olimpijskie!
Data: 15-03-2024 22:14 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Pięć medali zapaśników Olimpijczyka Radom
Udanie wypadli w Mistrzostwach Polski do lat 15 w zapasach w stylu klasycznym zawodnicy Olimpijczyka Radom. Podopieczni Łukasza Fafińskiego zdobyli pięć medali, w tym trzy mistrzowskie tytuły. Radomianie zdominowali także klasyfikację medalową.
Data: 14-03-2024 13:38 | Kategoria: Inne / Zapasy
Zostań sędzią Królowej Sportu
Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki wspólnie z Okręgowym Kolegium Sędziów ROZLA organizuje w dniach 5, 6, 7 kwietnia 2024 roku kurs sędziów lekkiej atletyki.
Data: 12-03-2024 21:47 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
W hali RCS powstanie Muzeum Sportu. Pierwsze eksponaty już są!
W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Struga rozpoczyna się tworzenie Muzeum Sportu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podpisał umowę z firmą Group AV sp. z o.o. z Warszawy, która wygrała przetarg na wykonanie prac adaptacyjnych i przygotowanie ekspozycji.
Data: 12-03-2024 21:34 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Intensywny początek sezonu polskich kartingowców Pantano
Aleksander Ruta i Tymek Pięta rozpoczęli w barwach Pantano kolejny cykl zmagań. Tym razem przystąpili do prestiżowych, kartingowych zawodów Rok Cup Italy we Włoszech.
Data: 12-03-2024 10:17 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Rekordowy Bieg Kazików za nami. Mateusz Kaczor z triumfem!
Tradycyjny Bieg Kazików był jednym z ostatnich wydarzeń, jakie odbyły się w ramach tegorocznych obchodów święta patrona miasta – św. Kazimierza Jagiellończyka. Trasa biegu tradycyjnie wiodła ulicami w centrum Radomia.
Data: 11-03-2024 09:41 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Filip Bulski mistrzem województwa młodzików
Na kortach AG Chorzowska Filip Bulski (na zdjęciu) zdobył tytuł mistrza województwa młodzików. W imprezie świetnie zaprezentowali się zawodnicy Akademii Tenisowej Masters, którzy wywalczyli w sumie pięć medali.
Data: 07-03-2024 10:14 | Kategoria: Inne / Tenis
Rekordowa frekwencja w Biegu Kazików. Weź udział w charytatywnej akcji!
Kaziki mają swoją moc - właśnie wypełniony został limit do udziału w biegu głównym! Organizatorzy zachęcają jednak wszystkich do udziału w charytatywnym biegu Razem dla Michaliny oraz w rywalizacji najmłodszych.
Data: 06-03-2024 09:24 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Aleksander Ruta zaimponował w Hiszpanii
Aleksander Ruta ukończył tzw. finał pocieszenia na pierwszej pozycji, dystansując rywali podczas pierwszej rundy europejskich, kartingowych zawodów IAME Euro Series klasy Senior. Prosto z hiszpańskiej Zuery jego team przenosi się na tor Franciacorta, gdzie w najbliższy weekend razem z Tymoteuszem Piętą zainaugurują sezon włoskiej serii Rok Cup Italy.
Data: 05-03-2024 09:05 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Szachowe zmagania ku pamięci patrona Radomia
Marzec to czas rocznic wielu wydarzeń ważnych dla historii Radomia i całego regionu. Z ich okazji organizowane są kolejne imprezy, w trakcie których uczestnicy świętują poprzez sportową rywalizację przy szachownicach. Kolejne już 7 marca.
Data: 04-03-2024 13:13 | Kategoria: Inne / Szachy

następna >>

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej