|   On-line: 41

Martyna Kotwiła szósta w sztafecie na Mistrzostwach Europy
Radomianka Martyna Kotwiła, wraz z polską sztafetą 4x100 metrów, uplasowała się na szóstej pozycji Mistrzostw Europy Seniorów w Berlinie. Sam udział, w imprezie tej rangi, to dla sprinterki ZTE Radom duży sukces i zwieńczenie wspaniałego sezonu. No i możliwość członkostwa w jednej z najsilniejszych w historii, lekkoatletycznej reprezentacji Polski.
Data: 2018-08-12 23:06:09 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła w półfinale mistrzostw Europy
Po pobiciu rekordu Polski Ireny Szewińskiej została okrzyknięta jedną z największych nadziei polskich biegów. Radomianka, Martyna Kotwiła udanie rozpoczęła udział w mistrzostwach Europy seniorów. Awansowała do wieczornego półfinału i na nim zakończyła swój występ w rywalizacji na 200 m
Data: 2018-08-10 11:35:08 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Rekordowa frekwencja w VII Pielgrzymce Biegowej
W najbliższą sobotę po raz siódmy wyruszy Diecezjalna Pielgrzymka Biegowa. Tegoroczna rekordowa grupa będzie liczyła 60 osób. Tradycyjnie biegacze pobiegną w systemie sztafetowym – 6 sztafet po 10 osób każda, a każda zmiana sztafety to 30-minutowy bieg.
Data: 2018-08-09 11:49:30 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła w drodze po życiowe doświadczenie
Była chwila na regenerację, a teraz Martyna Kotwiła szlifuję formę przed kolejną odsłoną swojej wielkiej przygody sportowej. Podopieczna Bożeny Jadczak szykuje się do startu w seniorskim czempionacie Starego Kontynentu.
Data: 2018-07-30 12:12:18 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Jest złoto! Martyna Kotwiła zmiażdżyła rywalki!
Złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atetyce,w biegu na 200 metrów zdobyła Martyna Kotwiła z RLTL ZTE Radom. Styl w jakim uczyniła to radomianka znamionuje, nie po raz pierwszy, że mamy do czynienia ze sprinterką wybitną. Brawo, brawo, brawo!
Data: 2018-07-22 14:45:28 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Natalia Wosztyl brązową medalistką Mistrzostw Polski
Natalia Wosztyl wywalczyła pierwszy medal dla radomskiej ekipy podczas Mistrzostw Polski seniorów rozgrywanych w Lublinie. O podium otarł się także Jakub Smoliński.
Data: 2018-07-21 20:36:57 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Po medale na 94. Mistrzostwa Polski Seniorów
Rekordowo liczna reprezentacja radomskich lekkoatletów wystąpi na stadionie w Lublinie podczas 94. Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce. Obsada zawodów jest piekielnie mocna, ale naszych zawodników stać na medale. Start mistrzostw już dziś.
Data: 2018-07-20 09:36:36 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Stacja RadomSport.pl - Martyna Kotwiła i Bożena Jadczak [VIDEO]
W Stacji RadomSport.pl gościły dwie urocze sporstmenki: brązowa medalistka Mistrzostwa Świata w Lekiej Atletyce U20 w biegu na 200 metrów Martyna Kotwiła i jej trenerka Bożena Jadczak. Klub RLTL ZTE Radom ma rzeczywiście niesamowite perełki, bo świetny występ w Mistrzostwach Świata zaliczyła również Natalia Wosztyl. Program, jak zawsze prowadził Grzegorz Stępień.
Zapraszamy do oglądania, naprawdę warto!
Data: 2018-07-18 15:07:29 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Martyna Kotwiła z medalem Mistrzostw Świata!
Walka do ostatnich metrów, wielkie serce włożone w każdy start, no i niepodważalna klasa sportowa - między innymi te cechy zdecydowały, że Martyna Kotwiła z ZTE Radom zdobyła brązowy medal w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce, w fińskim Tampere.
Data: 2018-07-14 14:18:00 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Wosztyl szósta, Kotwiła w finale na MŚ U20!
Kapitalną robotę wykonują lekkoatletki ZTE Radom na Mistrzostwach Świata Juniorów U20 w Lekkiej Atletyce w fińskim Tampere. Natalia Wosztyl zajęła szóste miejsce w finałowym biegu na 400 metrów przez płotki, a Martyna Kotwiła awansowała do finału biegu na 200 metrów z trzecim czasem półfinałów!
Data: 2018-07-13 22:13:44 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka