|   On-line: 32

Srebrny medal Wiktorii Chmielewskiej w Warszawie
Na kortach Tenes w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej do lat 10. W zawodach wystartowała zawodniczka AT Masters - Wiktoria Chmielewska, która w końcowej klasyfikacji uplasowała się na drugim miejscu.
Data: 2017-10-09 09:53:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Sukces za sukcesem Huberta Plenkiewicza
Kolejny znakomity występ zanotował młodziutki tenisista AG Tenis Chorzowska Radom Hubert Plenkiewicz. Tym razem nasz zawodnik zajął trzecie miejsce w grze pojedynczej oraz drugą lokatę w deblu na turnieju skrzatów do lat 12 na kortach klubu Miedzeszyn w Warszawie.
Data: 2017-10-03 09:51:45 | Kategoria: Inne / Tenis
Hubert Plenkiewicz najmłodszy, a w deblu najlepszy
Dziewięcioletni Hubert Plenkiewicz z AG Tenis Chorzowska Radom, grając w parze z Jakubem Januchowskim z Astry Książenice zdobył mistrzostwo Warszawy skrzatów do lat 12 w grze deblowej. W singlu dotarł natomiast do ćwierćfinału. Warto dodać, że Hubert był najmłodszym tenisistą biorącym udział w turnieju na kortach UKS Net Warszawa.
Data: 2017-09-19 08:35:19 | Kategoria: Inne / Tenis
Pierwsze podium Karoliny Gołdy w OTK Skrzatek
Świetny występ zanotowała zawodniczka AT Masters, Karolina Gołda w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek, który odbył się w Nowym Sączu.
Data: 2017-09-15 11:06:47 | Kategoria: Inne / Tenis
Bezpłatne zajęcia pokazowe dla dzieci w AG TENIS Chorzowska
AG TENIS Chorzowska zaprasza wszystkie dzieci, które chciałyby spróbować swoich sił na korcie w najbliższy weekend 16-17 września na Chorzowską 11A. To będzie doskonała okazja na to, żeby zarazić się tenisem i rozpocząć przygodę z tą piękną dyscypliną sportu.
Data: 2017-09-13 12:35:13 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska na podium w Egipcie
W Międzynarodowym Turnieju Juniorów, który odbył się w Egipcie udział wzięła zawodniczka AT Masters, Weronika Falkowska. Ponieważ był to turniej wysokiej drugiej rangi, więc i obsada była bardzo mocna.
Data: 2017-09-13 09:29:53 | Kategoria: Inne / Tenis
Dzień otwarty AT Masters w najbliższą sobotę
Akademia Tenisowa Masters zaprasza w sobotę, 9 września, na korty MOSIR-u przy ul. Bulwarowej 19 na dzień otwarty Dla odwiedzających przygotowane zostało wiele atrakcji oraz moc niezapomnianych wrażeń.
Data: 2017-09-06 08:39:41 | Kategoria: Inne / Tenis
Drugie miejsce Karoliny Gołdy w deblu w OTK Skrzatów
W Radomiu na kortach MOSIRu rozegrany został Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Organizatorem turnieju była Akademia Tenisowa Masters, a w zawodach wystartowało 38 zawodników z całej Polski.
Data: 2017-08-30 08:23:01 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne zwycięstwo Karoliny Gołdy w Warszawie
Kolejny turniej WTK skrzatów wygrała Karolina Gołda. Tym razem było to podwójne zwycięstwo, bowiem triumfowała zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej.
Data: 2017-08-18 11:19:31 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronka Falkowska w reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Europy
Duże wyróżnienie spotkało zawodniczkę AT Masters Weronike Falkowską. Została powołana do reprezentacji Polski juniorek na Drużynowe Mistrzostwa Europy, które rozpoczęły się w Rumunii w miejscowości Arad.
Data: 2017-08-03 16:37:45 | Kategoria: Inne / Tenis