|   On-line: 45

Finał Nelli Witkowskiej w grze pojedynczej i podwójnej
Bardzo dobrze rozpoczął się nowy rok dla zawodniczek AT Masters do lat 14. W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodziczek, który odbył się w Kozerkach - Grodzisk Maz. Zdobyły cztery medale.
Data: 2019-01-16 10:23:09 | Kategoria: Inne / Tenis
Zgłoś się do tenisowych mistrzostw Radomia
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do udziału w I Mistrzostwach Radomia w tenisie ziemnym o Puchar Prezesa MOSiR-u.
Data: 2019-01-14 13:43:33 | Kategoria: Inne / Tenis
Judyta Gregorczyk w finale Tenis 10 w Warszawie
Ostatni w bieżącym roku turniej Tenis 10 odbył się w Warszawie. Udział w zawodach wzięła zawodniczka AT Masters Judyta Gregorczyk docierając do finału imprezy!
Data: 2018-12-31 00:07:47 | Kategoria: Inne / Tenis
Złoty medal Karoliny Gołdy w WTK młodziczek
Karolina Gołda świetnie podsumowała ten rok. Jest jeszcze skrzatką, a wygrała kolejny turniej w kategorii młodziczek. Tym razem stanęła na najwyższym stopniu podium rywalizacji, która odbyła się w Radomiu
Data: 2018-12-23 20:23:50 | Kategoria: Inne / Tenis
Srebrny medal Nelli Witkowskiej w OTK Super Seria
Drugą lokatę w grze podwójnej wywalczyła zawodniczka AT Masters Nelli Witkowska na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria, który odbył się w Grodzisku Mazowieckim. Występowała w duecie z Oliwią Orlińską (AZS AWF Wrocław).
Data: 2018-12-05 10:32:42 | Kategoria: Inne / Tenis
Wiktoria Chmielewska na najwyższym stopniu podium w WTK skrzatów w Radomiu
Pierwsze miejsce w deblu i drugie w singlu to wynik osiągnięty przez Wiktorię Chmielewską z AT Masters w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym, który odbył się w Radomiu na kortach AG Chorzowska.
Data: 2018-12-03 08:36:06 | Kategoria: Inne / Tenis
Finał debla Weroniki Falkowskiej w Egipcie
Owocny okazał się udział Weroniki Falkowskiej w dwóch turniejach, które odbyły się w Egipcie.
Data: 2018-11-28 08:59:03 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska wygrała kolejny zawodowy turniej deblowy
Po dwóch rozegranych turniejach w Turcji, Weronika Falkowska przeniosła się do Egiptu. Tu również wystąpi w dwóch turniejach w ramach programu PZT Transition Tour Team. W pierwszych zawodach, wraz z Darią Kuczer stanęła na najwyższym stopniu podium.
Data: 2018-11-21 09:17:45 | Kategoria: Inne / Tenis
Nelli Witkowska druga w OTK Kadetów
Dużą niespodziankę sprawiła Nelli Witkowska na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów, który odbył się w Warszawie. Trzynastoletnia zawodniczka AT Masters wystąpiła z dziką kartą w kategorii do lat 16, nie przestraszyła się starszych rywalek i dotarła aż do finału zawodów.
Data: 2018-11-20 09:33:37 | Kategoria: Inne / Tenis
Karolina Gołda wygrywa turniej młodziczek w Łęcznej
Świetnie zaprezentowała się zawodniczka AT Masters Karolina Gołda podczas Wojewódzkiego Turnieju Młodziczek, który odbył w Łęcznej. W gronie starszych koleżanek wygrała wszystkie spotkania!
Data: 2018-11-19 09:12:20 | Kategoria: Inne / Tenis