|   On-line: 39

Pierwsza kolejka RNBA za nami
Zwycięstwami Hydrostaru, Wine Market&Greg Fin i ROSY Radom uświetnione zostało otwarcie sezonu w zmaganiach Radomskiego Nurtu Basketu Amatorskiego
Data: 2017-10-16 11:43:42 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Czarny czwartek faworytów w ALPN
Z otwierającej tabelę po poprzedniej serii czwórki zespołów tylko Szalone Cytryny wygrały swój pojedynek.
Data: 2017-09-22 09:09:59 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Dwie drużyny z Radomia na podium MP!
Po raz drugi w tym roku Radom był gospodarzem turnieju European Basketball League i Mistrzostw Polski Lig Amatorskich. W tej ostatniej rywalizacji aż dwa miejsca na podium zajęły ekipy z Radomia
Data: 2017-09-18 16:47:11 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Amatorskie zmagania na europejskim poziomie
Radom Grand Prix w ramach rozgrywek EABL będzie kolejną imprezą dla amatorów-koszykarzy na najwyższym poziomie, jaka zagości w naszym mieście. Sześć polskich ekip powalczy tymczasem o tytuł Mistrza Kraju
Data: 2017-09-14 12:18:44 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Nie zwlekaj, zgłoś drużynę do koszykarskiej ligi amatorskiej i zagraj z gwiazdą
Zapisy drużyn do 22 edycji ligi RNBA potrwajądo końca września 2017 r. a pierwsza kolejka RNBA zaplanowana została na 15 października 2017 r.
Data: 2017-09-12 00:04:11 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Koszykarskie trójki z Radomia dwukrotnie w pierwszej dziesiątce mistrzostw kraju
Dwie drużyny Kottransu Radom zmagały się w Poznaniu w ramach jednego z turniejów mistrzostw Polski 3x3. Panowie ukończyli zmagania na ósmej pozycji. Żeński team był dziewiąty
Data: 2017-07-25 13:14:54 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Dwa zespoły Kottransu w finale 3x3 Quest
Zarówno męski, jak i żeński zespół Kottransu Radom wywalczył awans do turnieju Finał 3x3 QUEST w Poznaniu. Kobiety dopiero rozpoczęły zmagania, a już otarły się o pozycję medalową.
Data: 2017-07-17 14:33:34 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomianie z medalem SuperFinału EABL
Koszykarze Kottransu Radom zajęli trzecie miejsce w SuperFinale EABL. W meczu decydującym o medalowej pozycji pokonali łotewskie Anzage
Data: 2017-06-21 09:02:35 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomski KOTTRANS w międzynarodowym towarzystwie [GALERIA]
Radomski zespół KOTTRANS zakończył weekendowe zmagania z cyklu EABL na wysokim 3. miejscu. Najlepsi okazali się Litwini - KKL Kaunas zajął pierwsze, a vKL Vilinius drugie miejsce. Zapraszamy do galerii zdjęć z meczu radomskiej drużyny z Vilinius z litewskim VKL Vilinius autorstwa Emila Ekerta.

Data: 2017-05-15 10:32:57 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska
Radomianie z szansą wyjazdu na mistrzostwa świata
KOTTRANS Radom w zaproszony przez PZKOSZ do Narodowego Turnieju Selekcyjnego 3x3 do Łodzi! Zwycięska drużyna pojedzie natomiast jako reprezentacja Polski na międzdynarodowe zmagania.
Data: 2017-05-10 14:14:22 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska