FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Przed nami kolejny jesienny weekend pełen futbolowych emocji od II ligi aż do B klasy. Sprawdźcie z kim, gdzie i kiedy grają Wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony!
Data: 2017-10-19 10:09:50 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
CLO: Zaległości nadrobione, pierwszy triumf Zwolenianki [WYNIK i TABELA]
Piłkarze Zwolenianki Zwoleń są chyba najbardziej zadowoleni z faktu, że mecz z Iłżanką Kazanów nie odbył się w pierwotnym terminie niemal miesiąc temu. W środowe popołudnie odnieśli pierwszy triumf w sezonie
Data: 2017-10-18 19:08:46 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
CLO: Czołówka wraca na zwycięski tor
W miniony weekend faworyci dostali ligowego pstryczka w nos. W sobotę otwierający tabelę Radomiak II Radom i KS Warka, zgarnęły planowo trzy punkty. Pilica Nowe Miasto po walce do ostatnich minut pokonała Jodłę Jedlnia-Letnisko. Na szczycie Mazowsze Grójec bezbramkowo zremisowało z Prochem Pionki. Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek Centrum ze Zwolenianką
Data: 2017-10-14 13:43:32 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
Zostań piłkarskim sędzią. Kurs rusza już w tym miesiącu
Jak co roku Zarząd Wydziału Sędziowskiego organizuje kurs sędziowski dla kandydatów na sędziów WS Radom. Kurs rozpocznie się 23 października 2017 i trwać będzie do lutego 2018.
Data: 2017-10-11 09:14:25 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
Campeon LO: Niedzielny szlagier w Pionkach dla Powiślanki [WYNIKI I TABELA]
Konfrontacja Prochu Pionki z Powiślanką Lipsko zapowiadana była jako najciekawsza konfrontacja w Campeon Lidze Okręgowej na niedzielę. Trzy punkty zgarnęli goście. Podobnie zresztą jak w przypadku konfrontacji w Skaryszewie, Mogielnicy i Siennie
Data: 2017-10-08 18:41:00 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
Campeon.pl LO: Jodła znalazła sposób na rezerwy Radomiaka
Pierwszej porażki w sezonie Radomiak II Radom, którego przed własną publicznością pokonała Jodła Jedlnia-Letnisko. Na tym potknięciu lidera tylko częściowo skorzystało Mazowsze Grójec, remisując w Radomiu z Zamłyniem. Ponadto KS Warka wygrała z Orłem Wierzbica.
Data: 2017-10-07 18:26:16 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
Przed nami kolejny weekend pełny piłkarskich emocji na wszystkich szczeblach rozgrywkowych, w których uczestniczą nasze ekipy. Sprawdźcie gdzie, z kim i kiedy zagrają Wasi pupile i tradycyjnie ZAPRASZAMY NA STADIONY!
Data: 2017-10-05 10:38:34 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
CLO: Charakter Orła Wierzbica umocnił go na podium
Jeszcze w 85 minucie hitowego pojedynku Campeon Ligi Okręgowej Jodła Jedlnia Letnisko prowadziła z Orłem Wierzbica 1:0. Fenomenalna końcówka w wykonaniu gości sprawiła, że zgarnęli oni pełną pulę punktów!
Data: 2017-10-04 23:05:28 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
CLO: Hat trick Kubicy i wysoki triumf Zamłynia [WYNIKI I TABELA]
Od zwycięstwa Zamłynia Radom w Zwoleniu, gdzie swoje mecze domowe rozgrywa Powiślanka Lipsko, rozpoczęła się druga odsłona 10. kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej. W Szydłowcu górą Proch Pionki. Osłabiona Iłżanka Kazanów uległa Jodle Jedlnia-Letnisko, a o losach meczu zadecydowała bramka już w 6. minucie spotkania
Data: 2017-10-01 15:26:39 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
Campeon.pl LO: Radomiak II Radom pozostanie liderem
Od zwycięstwa Radomiaka II Radom nad Zwolenianką Zwoleń rozpoczęła się 10. kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Wiadomo więc, że Zieloni pozostaną na pierwszym miejscu w tabeli. Wygrały również Skaryszewianka, Centrum, Orzeł Wierzbica
Data: 2017-09-30 12:24:57 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa