Jaguar Wolanów zainaugurował zmagania
Nowy team na siatkarskiej mapie kraju, Jaguar Wolanów, zainaugurował właśnie zmagania na trzecioligowym froncie. Podopieczni Andrzeja Wojcieszaka to bardzo młoda drużyna składająca się głównie z wychowanków Ryszarda Kośca. Do tej pory występowali w lidze w drużynie z Przytyka.
Data: 2013-11-05 11:43:38 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik Przytyk zagra o awans do drugiej ligi
Siatkarze Orlika Przytyk zaskakują na każdym kolejnym etapie rywalizacji trzecioligowej. Właśnie uzyskali awans do finału zmagań i są bliscy uzyskania awansu na drugoligowe parkiety. Decydująca rozgrywka czeka ich w Poznaniu
Data: 14-03-2012 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik Przytyk zagra o awans do II ligi
Siatkarzom Orlika Przytyk do wywalczenia awansu do gier decydujących o awansie do II ligi potrzebny był jeden set w meczu z ekipą z Garwolina. Podopieczni Pawła Wlazło wygrali 3:2!
Data: 25-02-2012 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik walczy o awans do decydującej fazy
Siatkarze Orlika Przytyk stają przed szansą wywalczenia awansu do gier decydujących o awansie do II ligi. Muszą spełnić tylko jeden warunek - zdobyć w czwartkowym pojedynku z ekipą z Garwolina punkt. Nic więc dziwnego, że zawodnicy zachęcają kibiców, aby ci pomogli im w zwycięstwie
Data: 22-02-2012 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik zminimalizował swoje szanse na awans
Siatkarze Orlika Przytyk, przegrywając ze Spartą Grodzisk Mazowiecki na własnym parkiecie, niemal do minimum ograniczyli swoje szanse awansu do drugiej ligi
Data: 11-02-2012 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik Prztyk gładko pokonał AS Łomianki
Siatkarze Orlika Przytyk bez większych problemów odnieśli cenny, trzecioligowy triumf. Od początku do końca spotkanie z AS-em Łomianki toczyło się pod ich dyktando. Po dłuższej przerwie, na libero wystąpił Daniel Zdonek.
Data: 28-01-2012 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik znalazł sposób na stołeczne Metro
Siatkarze Orlika Przytyk nie przestraszyli się informacji o dokonaniach teamu ze stolicy i jak przystało na charakternych chłopaków, rozprawili się z młodzieżą Metra.
Data: 19-01-2012 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik poległ na początek siatkarskiego weekendu
Orlik Przytyk poległ we własnej hali nie był w stanie urwać liderowi rozgrywek - MMKS-owi Mińsk Mazowiecki nawet punktu. Poza pierwszym setem, mecz toczył się pod dyktando przyjezdnych.
Data: 02-12-2011 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Kolejne trzy oczka na koncie Orlika Przytyk
Mecz Orlika z UKS-em Mogielanka Wołomin po raz kolejny udowodnił, jak nieprzewidywalny jest sport. Pierwszego seta gospodarze przegrali do 12, żeby ostatecznie wygrać całe spotkanie 3:1.
Data: 21-11-2011 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn
Orlik poległ w Łomiankach po tie breaku
Wyjazdu do Łomianek w piątej kolejce rozgrywek III ligi mężczyzn siatkarze Orlika Przytyk nie zaliczą do zbyt udanych. Przegrali z miejscowym AS-em po tie breaku.
Data: 12-11-2011 | Kategoria: Siatkówka / III liga mężczyzn