|   On-line: 40

Broń Radom porażką żegna się z III ligą!
Piłkarze Broni Radom na zakończenie sezonie 2015/2016 przegrali na własnym stadionie z Sokołem Aleksandrów Łódzki 1:0. Honorowy punkt w tym spotkaniu mógł uratować Piotr Nowosielski. Niestety piłkarz nie wykorzystał rzutu karnego i Sokół wywiózł cenny komplet punktów z Radomia, który dał im utrzymanie w III lidze. Broń Radom w przyszłym sezonie zobaczymy w IV lidze.

BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 0:1 (0:1)
Bramki: Pietrasiak (44.)

Broń Radom: Młodziński - Jakubczyk, Kupiec, Sala, Dobosz, Leśniewski (74' Kimura), Sałek, Dziubiński, Bojek, Nowosielski, Czarnecki
Sokół Aleksandrów Łódzki: Domżal - Golański, Zwoliński, Osowski, Chojecki (76' Kwiatkowski), Wrzesiński (87' Pękała), Knera, Woźniczak (90' Pecyna), Marciniak, Pietrasik, Stępień (85' Bierżyński)

RELACJA LIVE:

"Symboliczna piosenka na koniec meczu " To już jest koniec, nie ma już nic.."
90' KONIEC MECZU
90' Ostatnie minuty meczu.
80' Pozostało już tylko 10 minut!
78' Nowosielski znów decyduje się na strzał - tym razem jest blokowany.
77' Nowosielski uderza zza pola karnego - broni Domżal!
75' Kimura pojawił się na boisku i od razu oddał groźny strzał - niestety niecelny!
74 Co za strzał Woźniczaka! Piłka uderza w słupek po centrze w pole karne wpada pod nogi zawodnika Sokoła a ten bez namysłu uderza!
73' Nowosielski podchodzi do piłki... uderza w słupek!!
72' Karny dla Broni! Leśniewski centruje w pole karne - Czarneki był wyraźnie uderzony w plecy!
71' Rzut wony dla Broni. Nowosielski centruje w pole karne - pewnie łapie piłkę na przedpolu Domżal.
66' Dwójkowa akcja Dziubiński - Czarnecki. Niestety Dziubiński traci piłke w polu karnym rywala.
65' Domżal pewnie łapie strzał Kupca z główki.
63' Wrzesiński strzela z dystansu - broni Młodziński.
57' Czarnecki faulowany na 20 metrze od bramki Sokoła. Rzut wolny dla Broni. Do piłki podchodzi Nowosielski - jego strzał mija słupek Domżala!
54' Dośrodkowanie w pole karne Domżala - Czarnecki już składał się do strzału, jednak ubiegł go zawodnik Sokoła.
* Trener Broni pokrzykuje do swoich piłkarzy: "Z jajem Panowie gramy!"
46' Domżal mógł opłacić ten błąd stratą bramki! Bramkarz Sokoła nie złapał łatwego dośrodkowania a piłka o centymetry minęła słupek jego bramki!
46' Zaczynamy drugą połowę tego meczu!

45' Koniec pierwszej połowy.
45' Bramka dla Sokoła! Pietrasiak kończy dośrodkowanie w pole karne strzałem z główki! Po raz kolejny akcję rozpoczął dla Sokoła Wrzesiński z którym Broń ma duże problemy na prawej stronie.
43' Osowski ukarany żółtą kartką za faul na Czarneckim.
41' Dośrodkowanie Nowosielskiego - piłka przechodzi wszystkich zawodników w polu karnym Sokoła.
40' Broń znów atakuje lewym skrzydłem - Bojek wywalczył korner.
38' Niepilnowany Wrzesiński wpada w pole karne Broni i oddaje mocny strzał - blokowany! Korner dla Sokoła.
37' Kontra Broni. Leśniewski po rajdzie zagrywa w pole karne - niestety nikt z piłkarzy Broni nie był w polu karnym Domżala.
36' Woźniczak uderza z dystansu -prawdziwa bomba! Na szczęście piłka przeleciała obok bramki Młodzińskiego! Był jeszcze rykoszet. Korner dla Sokoła nic nie przyniósł.
35' Sala przecina groźne podanie w pole karne Młodzińskiego. Korner dla Sokoła.
33' Bojek jak na razie jest najjaśniejszą postacią po stronie Broni. Jego rajdy po lewej stronie boiska sieją spory zamęt w szykach defensywy Sokoła.
29' Bojek dostaje prostopadłe podanie w pole karne - obrońca Sokoła wchodzi wślizgiem i trafia w nogi zawodnika Broni - tak to wyglądało z naszej perspektywy. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego a Bojek potrzebuje pomocy masażysty.
*Jak na razie gra Boni nie może być satysfakcjonująca dla kibiców. Sokół gra bardzo twardo, ale dodatkowo tworzy coraz groźniejsze akcje.
25' Kolejna akcja Sokoła! Chojecki wykłada piłkę na 13 metr przed bramką Młodzińskiego - niecelnie uderza Wrzesiński! Sokół przyciska zespół Broni.
23'dyby nie jego interwencja zawodnik Sokoła znalazłby się sam na sam z Młodzińskim!
22' Teraz w polu karnym Młodzińskiego znalazł się Osowski i zdecydował się na strzał - wyśmienita parada bramkarza Broni!
20' Wrzesiński dośrodkowuje w pole karne Młodzińskiego - Stępień mija się minimalnie z piłką! Groźna i składna akcja Sokoła.
15' Dwa dośrodkowania Dziubińskiego z prawego skrzydła - dwukrotnie wybija defensywa gości.
13' Strzał z dystansu Marciniaka - broni Młodziński!
10' Pierwszy strzał gości na bramkę Broni - daleki od ideału.
8' Dośrodkowanie Nowosielskiego - piąstkuje Domżal!
7' Bojek teraz wywalczył rzut rożny.
6' Bojek dostaje piłkę w kontrze - uprzedził go jednak przed polem karnym bramkarz gości.
1' Zaczynają goście!

*17:00 - Goście zagrają dziś w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach. Broń z kolei zagra w niebieskich spodenkach i białych koszulkach.
*17:00 - Prezentacja drużyn i rozpoczynamy ostatni pojedynek Broni Radom w rozgrywkach III ligi!
*16:45 - Broń Radom kończy sezon w strefie spadkowej. Przed ostatnim meczem w III lidze, mają na swoim koncie 9 zwycięstw, 10 remisów i 14 porażek. Łączny bilans punktowy - 37 "oczek". Miejsce barażowe o II ligę wywalczyła warszawska Polonia.
*16:45 - Do pierwszego gwizdka meczu pozostaje już jedynie 15 minut. Frekwencja na stadionie jak na razie bardzo niska..
*16:35 - Piłkarze obydwu drużyn już oczywiście na płycie boiska przeprowadzają rozgrzewkę.
*16:35 - Jak dobrze wiemy, pojedynek Broni Radom z Sokołem będzie ostatnim w tym sezonie, jednocześnie pożegnaniem z III ligą. Drużyna z Plant po tym sezonie spada do IV ligi.
*16:35 - Witamy ze stadionu przy ul. Narutowicza 9! Już o godzinie 17:00 początek meczu Broni Radom z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

ADAM KURASIEWICZ

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2016-06-04 16:36:13 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 6048

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej