|   On-line: 31 
Radomianki zdominowały zawody CrossFit w Warszawie!
W ostatni weekend (9-10 lipca) w stolicy naszego kraju, odbyły się zawody CrossFit 99 Problems Powered by Reebok. Udział w tych elitarnych i prestiżowych zawodach wzięły radomskie zawodniczki. Agnieszka Turczyk(po prawej na zdjęciu) z klubu CrossFit Radom w kategorii ELITE Kobiet zajęła drugie miejsce zaś Paulina Boczek (po lewej na zdjęciu) z klubu Total Fitness Radom stanęła na pierwszym stopniu podium w kategorii OPEN Kobiet.

99 Problems powered by Reebok to pierwsze w historii zawody crossfitowe zorganizowane na tak dużą skalę w Warszawie. Turniej organizowany na świeżym powietrzu, "Pod Złotymi Tarasami" przyciągnął tłumy kibiców, a także zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w kategoriach OPEN oraz ELITE (kobiety i mężczyźni). Nie zabrakło także radomskiego akcentu. Dwie zawodniczki Agnieszka Tuczyk (CrossFit Radom) oraz Paulina Boczek (Total Fitness Radom), godnie zaprezentowały nasze miasto wracając z medalami!W sobotę w rywalizacji OPEN Kobiet wzięła udział Paulina Boczek. Zawodniczka trenująca na co dzień w klubie Total Fitness Radom oraz pod okiem trenera Krzysztofa Kustera nie miała sobie równych! Radomianka w pierwszych trzech WOD'ach nie pokazała maksimum swoich możliwości, jednak w półfinale oraz finałowym wodzie nie miała sobie równych, deklasując rywalki w poszczególnych konkurencjach. Pierwsze miejsce i złoty medal stał się faktem!

- Zawody R99 przeszły do historii. Udało się wywalczyć najwyższe miejsce na podium. Chciałam ogromnie podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i byli ze mną duchem, ale przede wszystkim tym którzy towarzyszyli mi w Warszawie przez cały dzień i dzielnie kibicowali. To dzięki nim te zawody były wyjątkowe. Dziękuje również swojemu trenerowi, a zarazem partnerowi Krzyśkowi. To dzięki niemu osiągnęłam już tak wiele i cały czas mam apetyt na więcej. To on zaszczepił we mnie "sportowego świra" i chęć stawania się coraz lepszą wersją siebie. - powiedziała po zawodach zwyciężczyni w kategorii OPEN Kobiet Paulina Boczek.

Dzień później do rywalizacji stanęła Agnieszka Turczyk. Zawodniczka trenującą pod okiem Kuby Janika z CrossFit Radom stanęła do walki o zwycięstwo w kategorii ELITE Kobiet - najlepszych zawodniczek CrossFit w Polsce. Nasza zawodniczka stanęła na wysokości zadania zajmując po pięciu WODach niezwykle wysoką, drugą lokatę!

- Ostateczna walka była ciężka! Ostatni trening decydował o wygranej. Prowadziłam trening jednak pojawiło się jedno ćwiczenie, które nie jest mocną strona, a nawet pietą achillesową - snatch. Wiem, że na następnych zawodach będzie jeszcze lepiej w tym elemencie. W kategorii Elite stanęłam na drugim, mocnym miejscu! Zawodniczki były na prawdę mocne i silne. Byłam pod wrażeniem. Jednak następnym razem już tak łatwo nie odpuszczę i pokaże na co mnie stać. - powiedziała po zawodach w Warszawie, Agnieszka Turczyk (CrossFit Radom).

ADAM KURASIEWICZ
Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!


Data: 2016-07-11 15:38:01 | Kategoria: Inne / Sporty siłowe | Odwiedzin: 6220
 
W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Siatkarki z Czerwonego rządzą w powiecie! 20-03-2018
 
Poniedziałkowy ból głowy Adama Mąkosy 19-03-2018
 
Mecz Radomiaka z Gwardią przełożony, a co z Bronią? 19-03-2018
 
Jak ROSA Radom pokonała MKS Dąbrowa Górnicza?! [VIDEO] 19-03-2018
 
W Potworowie mają nowe zaplecze stadionu 19-03-2018
 
Elsner i Rutkowski wyróżnieni po Gali MMA Babilon 3 19-03-2018
 
Kadeci Czarnych zagrają o medale. Finał odbędzie się w Radomiu? 19-03-2018
 
Kabaret w stolicy z kiepskim skutkiem dla Oskara. Sparing Pilicy na remis 19-03-2018
 
KOTTRANS i ROSA ze zwycięstwami w play off RNBA 19-03-2018
 
Nabór do klas sportowych o profilu piłkarskim 18-03-2018
 
Mecz Radomiaka z Gwardią nie odbędzie się w najbliższą niedzielę? 18-03-2018
 
Zwycięska seria ROSY trwa. MKS bez szans w Radomiu! [GALERIA] 18-03-2018
 
Porażka radomskiego Rosasportu w Łodzi 18-03-2018
 
Czarni napsuli krwi faworytowi, ale seta mu nie urwali 18-03-2018
 
Wicemistrzostwo Polski w biegach przełajowych dla RLTL ZTE Radom! 18-03-2018
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft