|   On-line: 42

Uniwersytet Radom wygrywa w hicie kolejki i robi kolejny krok do I ligi
Fantastyczny mecz, wielkie emocje i wygrana w ostatnich sekundach. Tak wygląda piłka ręczna w wykonaniu Radomian. Warszawa Zdobyta ! 25:26 takich wynikiem zakończyło się spotkanie Uniwersytetu Radom z AZS UW Warszawa.

Prezentacja składów i przywitanie obu drużyn już za nami.

AZS UW Warszawa - KS Uniwersytet Radom 25:26

1. Minuta - Rozpoczynają gospodarze.
Pierwsza akcja kończy się stratą AZS UW Warszawa i po szybkim ataku bramkę zdobywa Mateusz Jurgilewicz
0:1 Dla Radomian

2. Minuta
Strata w ataku gospodarzy i nie udany szybki atak Uniwersytetu i piłka wyrzucona w aut.

3. Minuta

Dobra gra Radomian jednak nieskutecznie ze skrzydła Mateusz Szmulik i piłka dla Warszawiaków.

5 minuta

Radomianie grają znakomicie w obronie Warszawianie są bez silni Bramkę zdobywa Radosław Pomiankiewicz Jest 0:2

6. Minuta
Warszawiacy nie oddali jeszcze celnego rzutu na bramkę. Radomska obrona gra znakomicie dwa szybkie ataki i mamy już 0:4 po bramkach Kubajki i Szumilka

7. Minuta
O czas prosi trener Warszawian i po przerwie UW rzuca pierszą bramkę ze skrzydła. Mamy 1:4

8. Minuta
Nieskuteczny rzut Mateusza Wiaka i szybka kontra w wykonaniu UW Mamy 2:4

9. Minuta
Karę dwóch minut otrzymuje zawodnik UW
Bramkę zdobywa Radek Pomiankiewicz mamy 2:5

10. Minuta
Z boiska schodzi Mateusz Wiak z powodu przypadkowej kontuzji.

Nieskuteczny rzut ze skrzydła Warszawiaków i piłka dla Radomian

Po stratach z obu stron. Mateusz Jurgilewicz wykorzystuje szybką kontrę i mamy 2:6

11. Minuta
Dzisiejszego dnia najlepiej radzą sobie skrzydła Warszawiaków i to znów z tej pozycji traci bramkę Uniwersytet

12. Minuta
Uw wykorzystało straty Radomian i mamy wynik 5:7

13. Minuta

Kara dla UW na Mateuszu Wiaku. Gramy w przewadze.

Błąd kroków Kubajki i piłka dla UW

14. Minuta
Świetna interwencja Karola Drabika i mamy piłkę.
Niestety Cupryś rzuca w poprzeczkę

16. Minuta
Bramkę ze środka zdobywają gospodarze Mamy 6:7

17. Minuta

Piłka wyrzucona w aut i szansa na remis dla gospodarzy
Rzut kary na bramkę zamienia UW i mamy 7:7

19. Minuta
Z koła skutecznie Radosław Pomiankiewicz
7:8
20. Minuta
Po ładnej akcji Uw wyrównuje stan meczu

21. Minuta
Ponownie Pomiankiewicz i ponownie Uniwersytet prowadzi

22. Minuta
Bramkę zdobywa marek Kubajka i mamy diwe bramki przewagi
23. Minuta
Grzegorz Mroczek ze środka w swoim stylu i kolejna bramka dla Radomia

24. Uw ruzuca z koła zaś z drugiej lini odpowiada Mateusz Wiak

25. Minut
Kara dwóch minut dla Marka Kubajka i karny wykorzystuje UW

26. Minut
Morczek do Pomiankiwicza i mamy 11:14

28 Minuta
Bramka z koła dla UW

29. Minuta Niemal równo z syreną Mateusz Wiak pokazuje komu należy się zwycięstwo
39. minuta i prowadzimy 18:15
40 min. Piękna obrona naszego bramkar
Zapraszamy do oglądania relacji na żywo na naszym fanpage

Genialny mecz wielkie emocje i wspaniałe zwycięstwo 25:26
Data: 2017-02-25 17:56:44 | Kategoria: Piłka Ręczna / II liga mężczyzn | Odwiedzin: 6220

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej