Gryf Policzna i SKS Potworów pierwszymi liderami Rozgrywki ligowe zainaugurowały zespoły Nice Sport 2 Klasy A. Rekordowe, a co ciekawe wyjazdowe zwycięstwo odniósł Gryf Policzna i objął prowadzenie w grupie I. Natomiast w grupie II swoje niemałe aspiracje potwierdził SKS Potworów.
Wyniki Nice Sport 2 Klasy A, grupa I:
AKCJA JASTRZĘBIA - POLONIA IŁŻA 2:3 (0:1)
Bramki: Kwaśnik (61. - karny, 63. - Rosłaniec (21.), Ziomek (79.), Kurek (84.)
Polonia Wołczyński - Godzisz, Siepetowski, Pora, Kutera, Kaczmarczyk (72. Kurek), Kopciał (6. Dusiński), Rosłaniec, Kłos, Niewczas Zięba (65. Ziomek)
KP STANISŁAWICE - GRYF POLICZNA 1:8 (0:2)
Bramki: (80.) - Dominik Olczak (33., 62.), Adrian Olczak (44.), Próchniak (49., 55.), Mizerski (68.), Junior Singa (78., 85.)
KS MAGNUSZEW – GRYFIA MIRÓW 2:5 (1:4)
Bramki: Minda 2, Dujka, Sasal, Król - dla Gryfii
ORONKA OROŃSKO – ZORZA KOWALA 3:0 (1:0)
Bramki: Stańczyk (42.), Grzyb (48., 60.)
Oronka: Czerepak - Nowocień (66. Bilski), Szczygłowski (71. Czarnecki), Faliński, Suligowski, Jelonek (61. Zawadzki), K.Zepchło, Wyrwiński, Tomczyk (88. Szymański), Grzyb (85. Płusa), Stańczyk (77. Sz.Zepchło).
PLON GARBATKA-LETNISKO – KRÓLEWSCY JEDLNIA 0:2 (0:1)
Bramki: Sałek (28.), Iwanowski (64.)
Królewscy: Sosnowski - Banaszek, M.Dąbrowski, Iwanowski, Skóra, Wąsik (86. Kupisz), K.Gębczyk, Fusiek, Skalski (60. Glimasiński), Kołodziej, Sałek.
WUKS RUDA WIELKA – ISKRA GÓZD 0:3 (0:1)
ENERGIA II KOZIENICE – KS CHOMENTÓW 8:2
Wyniki Nice Sport 2 Klasy A, grupa II:
SKS POTWORÓW – STRAŻAK WIELOGÓRA 6:2 (3:1)
Bramki: Marszałek, M.Pyrka, D.Pyrka 2, Lubecki, Łukasik - dla SKS-u
JAGUAR WOLANÓW – MKS WYŚMIERZYCE 3:2 (1:1)
MŁODZIK 18 RADOM – KS POTWORÓW 1:1
Bramki: D.Woźniak (65.) - (9.)
Młodzik: Dobosz - Kamionka, Molga (8. Grzegorczyk), A.Woźniak, Janik, Szczepanik (53. Opałka), Hajduk, Pionka (61. Ulawski), Modzel, D.Woźniak (71. Pawłowicz), Grzebała.
ZODIAK SUCHA – SOKÓŁ PRZYTYK 0:1 (0:0)
Bramka: Kołodziejczyk (73.)
Sokół: Górski - Szczepaniak, Drabik, Rychlicki, G.Soliński, M.Soliński, Lawrenc (80. Korgul), Leśniewski (75. Bełzowski), Radomski (46. Kołodziejczyk), Tomczyk, Molga.
KS STARA BŁOTNICA – POWAŁA TACZÓW 2:2
CHOJNIAK WIENIAWA – ORZEŁ GIELNIÓW 3:0
SADOWNIK BŁĘDÓW – KRASKA JASIENIEC 0:0
GAS
Poleć artykuł swoim znajomym
Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!
|