|   On-line: 21

CLO: Zwycięstwo Orła, Mazowsze z drugą wygraną [GALERIA]
W otwierającym drugą serię Campeon Ligi Okręgowej pojedynku Orzeł Wierzbica pokonali Pilicę Nowe Miasto. W sobotnie popołudnie przekonaliśmy się, że batalia o punkty będzie nieprzewidywalna. Zamłynie przegrało u siebie z Legionem, Gracja z Powiślanką. W inaugurującym występie w CLO, wygrały także rezerwy Radomiaka. Drugie zwycięstwo odniosło Mazowsze Grójec

To była bardzo emocjonująca sobota. Wydaje się, że o największą niespodziankę pokusił się team Legionu, który już do przerwy prowadził w Radomiu 2:0. Zamłynie przegrało 2:3. Drugi zespół z Radomia, Centrum, uległ Mazowszu. Przespana pierwsza połowa przez zespół KS Warka, kosztował ją utratę gola. Po przerwie gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i zdobyli jeden punkt.

ORZEŁ WIERZBICA – PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ 2:1 (2:0)
Bramki:
Dziurzyński, Abramczyk - dla Orła

KS WARKA – SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW 1:1 (0:1)
Bramki
Bubiec - dla Warki
Warka: Przepiórka, Szydło,Wierzbicki, Mińkowski, Ząbkowski, Żak, Majewski, Pacholski,Woźniak, Bubiec, Madetko oraz Bińkowski, Witkowski.

ZAMŁYNIE RADOM – LEGION GŁOWACZÓW 2:3 (0:2)
Bramki:
Chodyra, Kubica (karny) - Banach 2, Krupa
Legion: Ł.Wolski - Pawlonka, Wilk (Król), Marchewka (Czubaj), Małecki (Niziński), Banach, Łukowski (Lisiewski), Konopka, J.Wolski (Budziński), Krupa, Warda (Baran).

IŁŻANKA KAZANÓW – RADOMIAK II RADOM 1:3 (0:2)
Bramki:
Kucharski (16. - karny, Sokół (47.), Gilewski (87.)
Radomiak II: Kowalczyk - Lech, Kucharski, Grot, Stróżka, Nowosadko, Ciupak (87. Markiewicz), Bogacz (78. Trzos), Gregorczyk, (46. Gilewski), Sokół, Jabłoński.

MAZOWSZE GRÓJEC – CENTRUM RADOM 3:0 (1:0)
Bramki:
(1.), (74.), (83.)
Centrum: Samb - Elertowicz, Wiatrak, Blank, Grylak, Strzelecki, Pacyna, Paliwoda, Dynya, Wnuk, Ł.Hebda.

GRACJA TCZÓW - POWIŚLANKA LIPSKO 1:2 (0:0)
Bramki:
Ogonowski (65.), Zięba (75.) - Rogala (55.)
Powiślanka: Rak - Woźniak (65. Fulara), Zięba, Bzikot, Kwiatkowski, Lasota (46. Gardynik), Ogonowski, Bajor, Cieciura (88. Rusin), Gajos (56. Król), Kostrzewa (80. Szwaja).
Gracja: Trzos - Chmielnicki, Kopeć, Wolszczak, Gryczka, Ćwiklak, Suwała, Mroczek (46. Koskowski), Rutkowski, Karasiński, Rogala.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2017-08-19 16:02:42 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 5413

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Energia i Promna zwycięskie, Radomiak II znów z remisem 13-04-2024

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024