|   On-line: 36

Świetny mecz i czwarty triumf Radomiaka z rzędu!
Tym razem w Legionowie, z zamykającą tabelę Legionovią walczyli o czwarty triumf z rzędu w sezonie Radomiak. Prezentując bardzo dojrzały futbol, Zieloni dołączyli do Warty Poznań i cieszą się z kompletu punktów! Gola na wagę zwycięstwa zdobył Leandro!

LEGIONOVIA LEGIONOWO – RADOMIAK RADOM 0:1 (0:1)
Bramki:
Leandro (19.)
Legionovia: Pusek - Wojcinowicz, Zając, Mazurek, Kwiatkowski, Koziara, Grzelak, Kalinowski, Zaklika, Żebrowski, Lukava
Radomiak: Gostomski – Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Cupriak (38. Brągiel), Bemba (61. Agu), Colina, Mazan, Leandro (75. Stanisławski), Filipowicz (84 minuta Winsztal).

RELACJA LIVE:
* - KONIEC SPOTKANIA! ZIELONI WYGRALI 1:0!
90 minuta+3 - huknął Mazan, ale Pusek na posterunku
90 minuta+2 znów brutalny faul. Sędzia powinien wyrzucić z boiska już co najmniej dwóch graczy rywali Zielonych!
90 minuta - Agu uderzył z 15 metrów, Pusek wypluł piłkę, ale żaden ze snajperów Radomiaka nie dobił futbolówki.
89 minuta - Winsztal wywalczył rzut rożny. Mecz będzie trwal dłuzej o cztery minuty.
88 minuta w akcie desperacji rywale znów faulują. Tym razem bolesny uraz Jakubika.
87 minuta - gospodarze rzucili wszystko na jedną szalę. Atakują dziesięcioma zawodnikami.
85 minuta - faulowany Brągiel na połowie Radomiaka. Zieloni nie spieszą się z rozegraniem kolejnej akcji.
84 minuta - Winsztal zmienia Filipowicza
82 minuta - prosta strata radomian w środku pola. Jest zbyt wcześnie na podobne agrania.
80 minuta - nieporozumienie Mazana i Stanisławskiego. Ten drugi mógł znaleźć się na czystej pozycji...
79 minuta - Mazan tym razem na spalonym.
77 minuta - długa wrzutka Koziary w pole karne Radomiaka, ale Gostomski czujnie.
75 minuta - w miejsce Leandro wchodzi Stanisławski.
74 minuta - szkoda, że Mazan nie dał jeszcz jednego kroku do dośrodkowania Jakubika...
73 minuta zmiana w Legionovii - Kowalczyk za Mazurka
72 minuta - Gostomski minął się ze Świdzikowskim. Na szczęście dla Radomiaka, Żebrowski nie dopadł do piłki.
70 minuta - zaostrzył się mecz w Legionowie, tym razem fauluje Leandro.
68 minuta - kontra radomian, Leo brutalnie powalony na murawę. Sędzia nie ukarał Zająca, bo ten musiałby opuścic plac gry.
67 minuta - Colina o mały włos nie zaskoczył Gostomskiego.
65 minuta - odważna decyzja Filipowicza, strzelał z 20 metrów. Futbolówka przeleciała nad bramką.
64 minuta - radomianie przystępują do szybkiego ataku, ale Mazan zatrzymany.
63 minuta - zmiana w ekipie gospodarzy. Rybkiewicz za Zaklikę
61 minuta - Agu zmienia Bembę
61 minuta - Koziea uderza z 16 metrów nad bramką.
59 minuta - Jakubik sam na sam z Puskiem, z pięciu metrów trafia w poprzeczkę!
58 minuta - rzut rożny dla gospodarzy, skutecznie interweniuje Świdzikowski.
* - ulewa nad stadionem bardzo utrudnia grę. Widać to chociażby po bardzo niedokładnych wybiciach Puska.
57 minuta - strzela Mazan, ale bardzo wysoko.
56 minuta - Leandro bardzo sprytnie wywalczył rzut wolny z 18 metrów.
54 minuta - Kalinowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale bardzo niecelny.
52 minuta - żółta kartka dla Bemby, rzut wolny z 22 metrów, Grzelak trafia w ręce Gostomskiego.
50 minuta - niebezpieczny atak gospodarzy, szli trzech na trzech, ale wygranym tej akcji został Michał Grudniewski.
49 minuta - rożny dla Legionovii. Radomianie wyjaśniają
47 minuta - Mazan o mały włos nie odebrał piłki od obrońców, a wtedy przed nim byłby już tylko golkiper Legionovii.
Godz. 18.04 - drugą połowę rozpoczęli gospodarze

* - KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 minuta+2 - niepotrzebna nerwówka w końcówce połowy. Grudniewsku fauluje na 25 metrze i otrzymuje żółtą kartkę. Jakubik i Bemba pewnie interweniują.
* - dośrodkowanie niecelne, sędzia dolicza dwie minuty.
45 minuta - na 28 metrze od bramki faulują radomianie. Mazan ukarany żóltą kartką.
44 minuta - Brągiel wywalczył rzut rożny, ale tym razem defensorzy Legionovii bardzo czujnie.
43 minuta - Brągiel dośrodkowuje, ale Zając wygrał pojedynek z Mazanem.
42 minuta - rywale odważniej atakują w końcówce pierwszej połowy. Gostomski, Bemba, Świdzikowski i ponownie Gostomski skutecznie interweniują.
38 minuta - zmiana w Radomiaku. Kamil Cupriak nie jest w stanie kontynuowac gry. Zmienia go Dariusz Brągiel.
37 minuta - Leandro uderzał po dograniu Jakubika, ale wysoko nad bramką.
35 minuta - świetnie dowodzi defensywą Zielonych Maciej Świdzikowski. Skutecznie interweniował, a za chwilę drogę do bramki radomian zablokował Bemba
33 minuta Filipowicz wywalczył rzut rożny, ale niedokładne rozegranie kończy akcję.
31 minuta - radomianie zamykają gospodarzy na ich połowie, co rodzi wyraźną frustrację przy ławce rezerwowych Legionovii.
29 minuta - tempo gry nieco spadło. Jeden z wypadów Radomiaka zakończył się niedokładnym dośrodkowaniem Cupriaka.
26 minuta - radomianie znów prawą stroną, ale tym razem Jakubik nie trafił czysto w piłkę.
25 minuta ależ groźnie rywale, Lukava z sześciu metrów tuż obok bramki,.
24 minuta - gospodarze szturmują bramkę Zielonych, ale radomianie bardzo mądrze się bronią i szykują do kolejnych wypadów.
22 minuta - rywale coraz częściej posuwają się do fauli. Żółta kartka dla Zająca
19 minuta LEANDRO po pięknej akcji Zielonych pakuje futbolówkę do siatki bramki rywali
18 minuta - Kamil Cupriak potrzebował pomocy medycznej, żeby wrócić do gry.
16 minuta - rzut rożny dla Radomiaka. I po wrzutce Filipowicza kolejna powtórka. Colina uderza z 16 metrów, ale obok bramki.
14 minuta - Żebrowski psuje dużo krwi defesnorom Zielonych. Tym razem wpadł w pole karne i o mały włos nie pokonał Gostomskiego
12 minuta - fani Radomiaka wypełnili sektor kibiców gości, rozpoczęli doping i od razu spotkanie nabrało wyrazistego kolorytu.
11 minuta - Jakubik najpierw kąśliwie dośrodkował, a chwilę później trafił piłką w słupek bramki rywali
10 minuta - zadrżały serca fanów Radomiaka, bowiem strzał Grzelaka o milimetry minął słupek.
9 minuta - tak jak w poprzednich meczach radomianie, tak Legionovia próbuje prostopadłych podań. Po jednej z prób, na 22 metrze fauluje Bemba. Rzut wolny dla gospodarzy.
7 minuta - Cuproak popędził lewą stroną, próbował dogrywać, ale defensorzy wybijają na rzut rożny. Po nim strzela Leandro, ale wprost w ręce bramkarza.
6 minuta - konta Legionovii, uderza Żebrowski, ale obok słupka bramki radomian.
5 minuta - piłkarze obydwu ekip próbują opanować futbolówkę, która z racji na mokrą i śliską murawę dzisiaj płata nieco figli.
4 minuta - rzut wolny dla Radomiaka, ale zbyt czytelne rozegranie przez Mazana.
2 minuta - Zieloni od początku zamknął rywali na ich polowie, ale jak na razie dwie wrzutki niedokładne.
Godz. 17.01 - rozpoczął Radomiak, a konkretnie Radomiak
Godz. 16.59 piłkarze już na murawie
Godz. 16.55 - obydwie ekipy już w szatni po solidnej rozgrzewce
Godz. 16.05 - już za niespełna godzinę Radomiak rozpocznie batalię o czwarty triumf z rzędu w tym sezonie

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2017-08-19 16:15:25 | Kategoria: Piłka Nożna / 2 liga | Odwiedzin: 7574

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej