|   On-line: 32

Pucharowe sukcesy fighterów z Pionek
Bardzo udany start zanotowali zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do w Pucharze Polski Kickboxingu Pointfighting Kadetów i Juniorów, który odbył się w Świdniku. Zawodnicy z Pionek wywalczyli aż sześć trofeów.

W zawodach wystąpiło prawie dwustu zawodników z 21 czołowych klubów krajowych i jeden klub z Czech.

- Team z Pionek wystąpił w dziewięcioosobowym składzie i wywalczył sześć pucharów, trzy medale srebrne i trzy brązowe. Ponadto nasi zawodnicy wygrali turniej walk drużynowych kadetów starszych. Taki dorobek medalowy zapewnił nam trzecie miejsce w klasyfikacji punktowej klubów, za które otrzymaliśmy wyjątkowo okazały puchar - relacjonuje Dariusz Sułek

Genialnie zaprezentował się kadet starszy, Patryk Banaszek, który bezapelacyjnie wygrał obie kategorie (-69kg i +69kg), kilka pojedynków kończąc przed czasem. Miał także swój wielki udział w zwycięstwie klubu w rywalizacji drużyn, szczególnie w walce półfinałowej, gdzie wychodząc do ostatniego pojedynku ze stratą – 12 punktów, walcząc pod presją wyniku i czasu, doprowadził do dwupunktowego zwycięstwa. Tak udany występ Patryka sprawił, że otrzymał on puchar dla najlepszego kadeta starszego zawodów.

Po jednym trofeum zdobyli też Kuba Grzywacz (-52kg) i Kacper Trzos (-57kg). Nie zawiodła także kadrowiczka Oliwia Pańczak, która wygrała swoją kategorię (-42 kg) a w wyższej zdobyła srebrny medal ulegając w finale koleżance z kadry Polski. Wielki sukces odniosła najmłodsza zawodniczka Alicja Wiszniowska, która zdobyła swój pierwszy puchar Polski w walkach kickboxingu, po raz kolejny udowadniając jak wielkie ma serce do walki.