|   On-line: 20

HydroTruck Radom wyrwał zwycięstwo nad Kotwicą Kołobrzeg
Charakterem, walką i konsekwencją wygrał mecz HydroTruck Radom, pokonując po pasjonującym meczu Kotwicę Kołobrzeg. Dosłownie i w przenośni, podczas tego pojedynku były - pot, krew i łzy. Finalnie, więcej determinacji, ale i chłodnej głowy, zachowali radomianie.

Przez trzy kwarty to Kotwica lepiej realizowała swój plan i prowadziła w meczu. Goście spychali Darrena Williamsa na prawą stronę, grali bardzo agresywnie w obronie, a po przeciwnej stronie boiska, pchali piłkę do swojego giganta Jakuba Motylewskiego.

Długo HydroTruck był krok z tyłu, ale nawet na moment nie zaprzestał walki. I to przyniosło nagrodę w czwartej kwarcie. Grając bardzo konsekwentnie, radomianie wreszcie złamali rywala.
Znacznie pomogła też licznie zgromadzona publiczność i wyżej notowany zespół nadmorskiego kurortu padł w Radomiu.

HYDROTRUCK RADOM - SENSATION KOTWICA PORT MORSKI KOŁOBRZEG 78:74 (21:26, 14:18, 17:14, 26:16)
HydroTruck:
Williams 23 (1), Zalewski 15 (3), Wall 5 (1), Sadowski 4, Sowa 0 oraz Laihonen 13 (2), Krzych 10 (1), Ciechociński 8 (1), Dawdo 0.
Kotwica: Motylewski 20, Dzierżak 17 (2), Nelson 11 (1), Pieloch 8 (1), Ziółkowski 7 (1) oraz Wydra 9 (3), Długosz 2, Walda 0.

GAS
Data: 2024-02-04 21:21:08 | Kategoria: Koszykówka / I liga mężczyzn | Odwiedzin: 670

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej