|   On-line: 36

Gładkie zwycięstwo Sportowej Czwórki
Kolejny komplet punktów na swoim koncie zanotowały drugoligowe piłkarki LUKS-u Sportowa Czwórka Radom. Tym razem bez problemów pokonała Kadrę Rembertów 3:0.

Mecz od początku układał się po myśli radomskiej ekipy. Pomimo wielu niewykorzystanych sytuacji bramkowych w pierwszych 20 minutach, podopieczne Wojciecha Pawłowskiego przeprowadziły szturm na bramkę rywalek. - Po prostu dopięliśmy swego - cieszył się trener.

W drugiej połowie to drużyna spod Warszawy odważniej zaatakowała, na co radomianki tylko czekały. Groźne kontry dwukrotnie przyniosły spodziewany efekt.

LUKS SPORTOWA CZWÓRKA RADOM - KADRA REMBERTÓW 3:0 (1:0)
Bramki:
Weronika Płokita (23., 52.), Aleksandra Zielińska (57.)
LUKS: Małecka - Trybuła, Mędrek, Gierczak, Wójtowicz (85. Sikora), Stanik (80. Pacyna), Zielińska, Barańska, Jarosz (89. Chmielewska), Płokita, Nowakowska.

MVP
Data: 11-10-2009 | Kategoria: Piłka Nożna / II liga kobiet | Odwiedzin: 6951

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

ROZLA zaprasza na ogólnopolski mityng do Białobrzegów 07-05-2024

Dwa medale Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 07-05-2024

Zawodniczka z TOP5 jednej z klasyfikacjii odchodzi z MOYA Radomka Radom 07-05-2024